2,136
edits
Line 4: | Line 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+Now That's What I Call Music! 106 tracklisting | |+Now That's What I Call Music! 106 tracklisting | ||
! colspan="4" |CD 1 | |||
|- | |- | ||
!Track | !Track | ||
Line 114: | Line 115: | ||
|Tom Walker | |Tom Walker | ||
|2:53 | |2:53 | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
! colspan="4" |CD 2 | |||
|- | |- | ||
| | !Track | ||
!Song Title | |||
!Artist | |||
!Length | |||
|- | |||
|1 | |||
|Dinner Guest | |Dinner Guest | ||
|AJ Tracey ft. MoStack | |AJ Tracey ft. MoStack | ||
|3:19 | |3:19 | ||
|- | |- | ||
| | |2 | ||
|Rover | |Rover | ||
|S1mba ft. DTG | |S1mba ft. DTG | ||
|2:45 | |2:45 | ||
|- | |- | ||
| | |3 | ||
|Don't Need Love | |Don't Need Love | ||
|220 Kid, Gracey | |220 Kid, Gracey | ||
|3:17 | |3:17 | ||
|- | |- | ||
| | |4 | ||
|Blueberry Faygo | |Blueberry Faygo | ||
|Lil Mosey | |Lil Mosey | ||
|2:43 | |2:43 | ||
|- | |- | ||
| | |5 | ||
|Like That | |Like That | ||
|Doja Cat ft. Gucci Mane | |Doja Cat ft. Gucci Mane | ||
|2:45 | |2:45 | ||
|- | |- | ||
| | |6 | ||
|Party Girl | |Party Girl | ||
|StaySolidRocky | |StaySolidRocky | ||
|2:29 | |2:29 | ||
|- | |- | ||
| | |7 | ||
|I Dunno | |I Dunno | ||
|Tion Wayne ft. Dutchavelli, Stormzy | |Tion Wayne ft. Dutchavelli, Stormzy | ||
|2:57 | |2:57 | ||
|- | |- | ||
| | |8 | ||
|THE SCOTTS | |THE SCOTTS | ||
|Travis Scott, Kid Cudi, THE SCOTTS | |Travis Scott, Kid Cudi, THE SCOTTS | ||
|2:47 | |2:47 | ||
|- | |- | ||
| | |9 | ||
|Who's That What's That | |Who's That What's That | ||
|Niko B | |Niko B | ||
|4:01 | |4:01 | ||
|- | |- | ||
| | |10 | ||
|Houdini | |Houdini | ||
|KSI ft. Swarmz, Tion Wayne | |KSI ft. Swarmz, Tion Wayne | ||
|2:49 | |2:49 | ||
|- | |- | ||
| | |11 | ||
|Calling On Me | |Calling On Me | ||
|Sean Paul, Tove Lo | |Sean Paul, Tove Lo | ||
|3:39 | |3:39 | ||
|- | |- | ||
| | |12 | ||
|Fake Friends | |Fake Friends | ||
|PS1 ft. Alex Hosking | |PS1 ft. Alex Hosking | ||
|2:54 | |2:54 | ||
|- | |- | ||
| | |13 | ||
|Tondo | |Tondo | ||
|Disclosure, Eko Roosenvelt | |Disclosure, Eko Roosenvelt | ||
|3:21 | |3:21 | ||
|- | |- | ||
| | |14 | ||
|Save a Kiss (Single Edit) | |Save a Kiss (Single Edit) | ||
|Jessie Ware | |Jessie Ware | ||
|3:38 | |3:38 | ||
|- | |- | ||
| | |15 | ||
|Weird! | |Weird! | ||
|Yungblud | |Yungblud | ||
|3:04 | |3:04 | ||
|- | |- | ||
| | |16 | ||
|Little Thing Called Love (Single Mix) | |Little Thing Called Love (Single Mix) | ||
|Ronan Keating | |Ronan Keating | ||
|3:04 | |3:04 | ||
|- | |- | ||
| | |17 | ||
|Village | |Village | ||
|Paul Weller | |Paul Weller | ||
|3:20 | |3:20 | ||
|- | |- | ||
| | |18 | ||
|Surrender | |Surrender | ||
|Natalie Taylor | |Natalie Taylor | ||
|3:04 | |3:04 | ||
|- | |- | ||
| | |19 | ||
|No Right to Love You | |No Right to Love You | ||
|Rhys Lewis | |Rhys Lewis | ||
|3:56 | |3:56 | ||
|- | |- | ||
| | |20 | ||
|You'll Never Walk Alone | |You'll Never Walk Alone | ||
|Captain Tom, Michael Ball, The NHS Voices of Care Choir | |Captain Tom, Michael Ball, The NHS Voices of Care Choir |