2,147
edits
No edit summary |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
|2 | |2 | ||
|Peaches | |Peaches | ||
|Justin Bieber, Daniel Caesar | |Justin Bieber, Daniel Caesar, Giveon | ||
|3:18 | |3:18 | ||
|- | |- | ||
Line 60: | Line 60: | ||
|4 | |4 | ||
|By Your Side | |By Your Side | ||
|Calvin Harris | |Calvin Harris ft. Tom Grennan | ||
|3:10 | |3:10 | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
|BED | |BED | ||
|Joel Corry | |Joel Corry, David Guetta, Raye | ||
|2:58 | |2:58 | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
|Heartbreak Anthem | |Heartbreak Anthem | ||
|Galantis, David Guetta | |Galantis, David Guetta, Little Mix | ||
|3:04 | |3:04 | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
|Save Your Tears (Remix) | |Save Your Tears (Remix) | ||
|The Weeknd | |The Weeknd, Ariana Grande | ||
|3:11 | |3:11 | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
|Patience | |Patience | ||
|KSI &. YUNGBLUD | |KSI &. YUNGBLUD, Polo G | ||
|3:02 | |3:02 | ||
|- | |- | ||
|9 | |9 | ||
|Anywhere Away From Here | |Anywhere Away From Here | ||
|Rag'n'Bone Man | |Rag'n'Bone Man, P!nk | ||
|3:59 | |3:59 | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
|Let’s Go Home Together | |Let’s Go Home Together | ||
|Ella Henderson | |Ella Henderson, Tom Grennan | ||
|3:29 | |3:29 | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
|Our Song | |Our Song | ||
|Anne-Marie | |Anne-Marie, Niall Horan | ||
|2:44 | |2:44 | ||
|- | |- | ||
|12 | |12 | ||
|Leave Before You Love Me | |Leave Before You Love Me | ||
|Marshmello | |Marshmello, Jonas Brothers | ||
|2:35 | |2:35 | ||
|- | |- | ||
Line 135: | Line 135: | ||
|19 | |19 | ||
|Kiss Me More | |Kiss Me More | ||
|Doja Cat | |Doja Cat ft. SZA | ||
|3:29 | |3:29 | ||
|- | |- | ||
Line 166: | Line 166: | ||
CD 2 | {| class="wikitable" | ||
! colspan="4" |CD 2 | |||
|- | |||
!Track | |||
!Song Title | |||
!Artist | |||
!Length | |||
|- | |||
|1 | |||
|Higher Power | |||
|Coldplay | |||
|3:31 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Holiday | |||
|KSI | |||
|3:14 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Little Bit Of Love | |||
|Tom Grennan | |||
|3:46 | |||
|- | |||
|4 | |||
|All You Ever Wanted | |||
|Rag'n'Bone Man | |||
|3:07 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Starstruck | |||
|Years & Years | |||
|3:28 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Who's Hurting Who | |||
|Jack Savoretti, Nile Rodgers | |||
|3:13 | |||
|- | |||
|7 | |||
|deja vu | |||
|Olivia Rodrigo | |||
|3:36 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Good Without | |||
|Mimi Webb | |||
|3:02 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Confetti | |||
|Little Mix ft. Saweetie | |||
|3:05 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Body | |||
|Russ Millions x Tion Wayne | |||
|3:04 | |||
|- | |||
|11 | |||
|Latest Trends | |||
|A1 x J1 | |||
|2:37 | |||
|- | |||
|12 | |||
|Commitment Issues | |||
|Central Cee | |||
|2:31 | |||
|- | |||
|13 | |||
|Oliver Twist | |||
|ArrDee | |||
|2:55 | |||
|- | |||
|14 | |||
|Didn't Know | |||
|Tom Zanetti | |||
|2:49 | |||
|- | |||
|15 | |||
|Way Too Long | |||
|Nathan Dawe x Anne-Marie x MoStack | |||
|2:30 | |||
|- | |||
|16 | |||
|Hear Me Say | |||
|Jonas Blue & LÉON | |||
|3:11 | |||
|- | |||
|17 | |||
|You | |||
|Regard x Troye Sivan x Tate McRae | |||
|3:53 | |||
|- | |||
|18 | |||
|Tonight Tonight | |||
|Celeste | |||
|3:39 | |||
|- | |||
|19 | |||
|Runaway | |||
|AURORA | |||
|4:09 | |||
|- | |||
|20 | |||
|How Does It Feel | |||
|London Grammar | |||
|3:32 | |||
|- | |||
|21 | |||
|All I Know So Far | |||
|P!nk | |||
|4:40 | |||
|- | |||
|22 | |||
|Medicine | |||
|James Arthur | |||
|3:29 | |||
|- | |||
|23 | |||
|Typhoons | |||
|Royal Blood | |||
|3:57 | |||
|- | |||
|24 | |||
|I WANNA BE YOUR SLAVE | |||
|Måneskin | |||
|2:53 | |||
|- | |||
|} |