2,189
edits
No edit summary |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
==Tracklisting== | ==Tracklisting== | ||
2 | {| | ||
|+NOW 113 tracklisting | |||
! colspan="4" |CD 1 | |||
|-style="background-color: #DDDDDD;" | | |||
!Track | |||
!style="width:40%" | Artist | |||
!style="width:60%" | Song Title | |||
!Length | |||
|- | |||
|1 | |||
|Lewis Capaldi | |||
|Forget Me | |||
| | |||
|-style="background-color: #EEEEEE;" | | |||
|2 | |||
|Sam Smith & Kim Petras | |||
|Unholy | |||
| | |||
|- | |||
|3 | |||
|OneRepublic | |||
|I Ain't Worried | |||
| | |||
|-style="background-color: #EEEEEE;" | | |||
|4 | |||
|Stormzy | |||
|Hide & Seek | |||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
|Ed Sheeran | |||
|Celestial | |||
| | |||
|-style="background-color: #EEEEEE;" | | |||
|6 | |||
|George Ezra | |||
|Dance All Over Me | |||
| | |||
|- | |||
|7 | |||
|David Guetta & Bebe Rexha | |||
|I'm Good (Blue) | |||
| | |||
|-style="background-color: #EEEEEE;" | | |||
|8 | |||
|Eliza Rose & Interplanetary Criminal | |||
|B.O.T.A (Baddest Of Them All) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
9. Tiësto & Charli XCX - Hot In It | 9. Tiësto & Charli XCX - Hot In It |