2,133
edits
Line 50: | Line 50: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|• | |||
|Niall Horan | |||
|Heaven | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Meghan Trainor | |||
|Made You Look | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Lizzo | |||
|Special | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Raye & 070 Shake | |||
|Escapism | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|PinkPantheress | |||
|Boy's A Liar | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Sam Smith, Calvin Harris & Jessie Reyez | |||
|I'm Not Here To Make Friends | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Tiësto & Tate McRae | |||
|10:35 | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|The Kid Laroi | |||
|Love Again | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Stormzy & Debbie | |||
|Firebabe | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Libianca | |||
|People | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Joel Corry & Tom Grennan | |||
|Lionheart (Fearless) | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Oliver Tree & Robin Schulz | |||
|Miss You | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Mimi Webb | |||
|Red Flags | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Miguel | |||
|Sure Thing | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Coi Leray | |||
|Players | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Lizzy McAlpine | |||
|Ceilings | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Shania Twain | |||
|Giddy Up | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Ellie Goulding | |||
|Like A Saviour | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Lana Del Rey | |||
|? | |||
| | |||
|- | |||
|• | |||
|Noel Gallagher's High Flying Birds | |||
|Easy Now | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||